Biuletyn Informacji Publicznej  Gminy Głuchów  www.gluchow.pl
Ogłoszenie o Konkursie na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Michowicach.
Komunikat Komisarza Wyborczego
INFORMACJA DOTYCZĄCA ZGŁASZANIA SZKÓD W 2017 ROKU
Lista szkół, które otrzymały dofinansowanie
Ogłoszenie o dotacji
WYNAJEM LOKALI
Dane
Organy
Wójt Gminy
Zarządzenia Wójta Gminy - 2017r.
Zastępca Wójta Gminy
Przewodniczący Rady
Sekretarz Gminy
Rada Gminy kadencja 2014-2018
Skład Komisji Rady Gminy 2014-2018
Sołectwa
Referaty
INTERPRETACJA INDYWIDUALNA dotycząca podatku od nieruchomości dla Farmy Wiatrowej
e-Składka
CENTRALNY REJESTR UMÓW
Jak załatwić sprawę w Urzędzie Gminy?
Referendum ogólnokrajowe 06.09.2015
WYBORY 2015 do Sejmu RP i do Senatu RP
Instytucje Kultury w Gminie Głuchów
Kontrola zarządcza.
Orgaznizacje pozarządowe
Prawo lokalne
Statut
Regulaminy
UCHWAŁY
Budżet
Sprawozdania z wykonania budżetu
Zarządzenia
Podatki
PRZETARGI 2014r., 2015r., 2016r.
PRZETARGI 2017r.
PRZETARGI poniżej 30 tys. euro.
Strategia rozwoju
Zagospodarowanie przestrzenne
NABÓR na stanowiska urzędnicze
Wykaz danych o środowisku
Oświadczenia majątkowe
Jednostki organizacyjne
Oferty inwestycyjne
Rejestry i ewidencje
Informacje nieudostępnione
Ochrona Środowiska
Wyszukiwarka
Zgromadzenia
Kontrole zewnętrzne
Instrukcja obsługi
Redakcja
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Skład Komisji Rady Gminy 2014-2018 strona główna 

Skład Komisji Rady Gminy 2014-2018
 

Składy osobowe stałych Komisji Rady Gminy Głuchów


kadencja 2014 – 2018


 


I Komisja Rewizyjna:


 


1.    Brocki Ignacy                           - Przewodniczący


2.    Mikołajczyk Michał                 - Zastępca Przewodniczącego


3.    Antosik Urszula                        - członek


4.    Gruchała Ryszard                     - członek


5.    Rudzki Tomasz                        - członek


 


II Komisja Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu:


1.    Antosik Urszula                        – Przewodnicząca


2.    Rudzki Tomasz                         – Zastępca Przewodniczącej


3.    Brocki Ignacy                            - członek


4.    Dyśko Józef                               - członek


5.    Gromek Jarosław                      – członek


6.    Kleczko Andrzej                       - członek


7.    Matysek Krystyna                     - członek


8.    Pąśko Marek                             - członek


 


III Komisja Budżetu, Gospodarki Gminy i Finansów:


1.      Piekut Antoni                             - Przewodniczący


2.      Gruchała Łukasz                        - Zastępca Przewodniczącego


3.      Bartkowicz Stanisław                - członek


4.      Botul Tomasz                            - członek


5.      Gromek Jarosław                      - członek


6.      Matysek Krystyna                     - członek


7.      Mikołajczyk Michał                 - członek


 


IV Komisja Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska


1.      Kleczko Andrzej                     - Przewodniczący


2.      Piekut Antoni                           - Zastępca Przewodniczącego


3.      Botul Tomasz                           - członek


4.      Dyśko Józef                             - członek


5.      Gruchała Łukasz                      - członek


6.      Gruchała Ryszard                    - członek


7.      Szymański Henryk                   - członek


 

 
Data wprowadzenia informacji 2015-01-07 10:52:45, wprowadzający: Lech Kowara
wersja do druku