Biuletyn Informacji Publicznej  Gminy Głuchów  www.gluchow.pl
Ubezpieczenie w KRUS-ie pomocnika rolnika
WYNAJEM LOKALI
Dane
Organy
Wójt Gminy
Zarządzenia Wójta Gminy - 2017r.
Zastępca Wójta Gminy
Przewodniczący Rady
Sekretarz Gminy
Rada Gminy kadencja 2014-2018
Skład Komisji Rady Gminy 2014-2018
Sołectwa
Referaty
INTERPRETACJA INDYWIDUALNA dotycząca podatku od nieruchomości dla Farmy Wiatrowej
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
REJESTR UMÓW - 2018r.
SIME Polska - gaz ziemny, dyżury 2018r.
Jak załatwić sprawę w Urzędzie Gminy?
Instytucje Kultury w Gminie Głuchów
Kontrola zarządcza.
Orgaznizacje pozarządowe
Prawo lokalne
Statut
Regulaminy
UCHWAŁY
Budżet
Sprawozdania z wykonania budżetu
Zarządzenia
Podatki
PRZETARGI 2014r., 2015r., 2016r.
PRZETARGI 2017r.
PRZETARGI poniżej 30 tys. euro.
PRZETARGI 2018r.
PRZETARGI poniżej 30 000 EURO
PLAN ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH na 2018r.
Strategia rozwoju
Zagospodarowanie przestrzenne
NABÓR na stanowiska urzędnicze
Wykaz danych o środowisku
Oświadczenia majątkowe
Jednostki organizacyjne
Oferty inwestycyjne
Rejestry i ewidencje
Informacje nieudostępnione
Ochrona Środowiska
Wyszukiwarka
Zgromadzenia
Kontrole zewnętrzne
Instrukcja obsługi
Redakcja
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Skład Komisji Rady Gminy 2014-2018 strona główna 

Skład Komisji Rady Gminy 2014-2018
 

Składy osobowe stałych Komisji Rady Gminy Głuchów


kadencja 2014 – 2018


 


I Komisja Rewizyjna:


 


1.    Brocki Ignacy                           - Przewodniczący


2.    Mikołajczyk Michał                 - Zastępca Przewodniczącego


3.    Antosik Urszula                        - członek


4.    Gruchała Ryszard                     - członek


5.    Rudzki Tomasz                        - członek


 


II Komisja Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu:


1.    Antosik Urszula                        – Przewodnicząca


2.    Rudzki Tomasz                         – Zastępca Przewodniczącej


3.    Brocki Ignacy                            - członek


4.    Dyśko Józef                               - członek


5.    Gromek Jarosław                      – członek


6.    Kleczko Andrzej                       - członek


7.    Matysek Krystyna                     - członek


8.    Pąśko Marek                             - członek


 


III Komisja Budżetu, Gospodarki Gminy i Finansów:


1.      Piekut Antoni                             - Przewodniczący


2.      Gruchała Łukasz                        - Zastępca Przewodniczącego


3.      Bartkowicz Stanisław                - członek


4.      Botul Tomasz                            - członek


5.      Gromek Jarosław                      - członek


6.      Matysek Krystyna                     - członek


7.      Mikołajczyk Michał                 - członek


 


IV Komisja Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska


1.      Kleczko Andrzej                     - Przewodniczący


2.      Piekut Antoni                           - Zastępca Przewodniczącego


3.      Botul Tomasz                           - członek


4.      Dyśko Józef                             - członek


5.      Gruchała Łukasz                      - członek


6.      Gruchała Ryszard                    - członek


7.      Szymański Henryk                   - członek


 

 
Data wprowadzenia informacji 2015-01-07 10:52:45, wprowadzający: Lech Kowara
wersja do druku